TLI English School logo telephone link tli facebook tli twitter tli googe plus tli youtube
Wersja angielska

Kurs ogólny
Kurs intensywnyAngielski w biznesie
Kursy przygotowujące do egzaminów: FCE, CAE i CPE
Przygotowanie do egzaminu IELTS

Ceny
Zabukuj kurs


 


Kurs ogólny      Rozkład zajęć

Kurs przeznaczony jest dla ludzi , którzy chcą polepszyć ogólny poziom swojego języka.Koncentruje się na poprawieniu wszystkich aspektów językowych ze szczególnym naciskiem na naukę mówienia, dlatego wiele czasu na kursie poswięcamy utrwaleniu Twoich zdolności słuchania i mówienia w języku angielskim.Wybierając ten sposób nauki angielskiego zapewniamy Ci:

Naukę możesz rozpocząć w każdy poniedziałek, a długość kursu zależy od Ciebie. (minimum 1 tydzień)

Zajęcia zaczynają się o godzinie 9.30 rano i trawają do 11.00, po czym następuje pół godzinna przerwa, którą możesz wykorzystać relaksując się w naszym ogrodzie bądź skorzystać z darmowego dostępu do internetu. W specjalnie wyodrębnionym aneksie możesz przygotować sobie kawę, herbatę lub inne napoje.

O 11.30 wracasz na kolejne 1,5 godziny lekcji, które kończą się o 13.00. Te zajęcia to przede wszystkim ćwiczenie konwersacji i słuchania.

Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem bliżej  pięknego Edynburga oferujemy Ci popołudniowe, bezpłatne spacery i rozmowy o mieście. Istnieje również możliwość uczestnictwa w specjalnie zoorganizowanych wycieczkach do tutejszych zabytków.

Rozkład zajęć:( rozpoczecie w każdy poniedziałek )

Od poniedziałku do piątku: ( 15 godzin w tygodniu )

9.30 – 11.00 rano
przerwa (kawa, herbata)
11.30 – 13.00

Do góry